Wczytuję…

GoodChoice

Usługi ślubne, wieczory panieńskie, sesje zdjęciowe, vouchery prezentowe
Wybierz ofertę dla siebie!

Fotografia ślubna we Wrocławiu

Fotografia ślubna we Wrocławiu

Fotografia ślubna z GoodChoice!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Atrakcyjne ceny!

Możesz skorzystać ze specjalnego pakietu lub zarezerwować fotografa ślubnego na dokładnie taką ilość godzin, na ile potrzebujesz 🙂

Możliwość wynajęcia dwóch fotografów na ślub – uchwycimy ważne dla Ciebie chwile w odmienny sposób i z różnych stron!

Doświadczenie i profesjonalizm – to nasze atuty!

 

Cennik

Portfolio – reportaż ślubny

Portfolio – sesja ślubna

Portfolio – fotoksiążka

 

Częste pytania:

Jakie dodatki oferujemy?

Fotografia ślubna to nie tylko reportaż z uroczystości zaślubin i zabawy weselnej. Nasz fotograf ślubny może dla Ciebie również wykonać sesję ślubną oraz narzeczeńską. Istotna jest także oprawa zdjęć – do wyboru masz fotoksiążkę lub album klasyczny z wklejanymi zdjęciami.

W jakiej formie oddajemy zdjęcia ślubne?

Zdjęcia ślubne w pierwszej kolejności podsyłamy drogą elektroniczną, a następnie jest możliwość odbioru zdjęć na płycie CD. Chcesz również zdjęcia w formie wydrukowanej? Zapytaj o koszt odbitek.

Ile wynosi czas oczekiwania na zdjęcia ślubne?

Standardowy czas oczekiwania wynosi około 14 – 20 dni roboczych – w zależności od długości reportażu. Nasz fotograf ślubny dołoży wszelkich starań, aby Twoje zdjęcia ślubne były gotowe możliwie jak najszybciej 🙂

Czy fotograf ślubny dojeżdża poza Wrocław?

Oczywiście, że tak! Działamy na terenie całego województwa 🙂 Koszt dojazdu zgodnie z cennikiem. Natomiast na terenie Wrocławia – dojazd gratis!

Kiedy wykonać sesję ślubną?

Z naszego doświadczenia możemy doradzić, że lepiej wybrać inny termin niż dzień ślubu. Z jakiego względu? Sesja ślubna wymaga czasu i starannego przygotowania. W dniu ślubu harmonogram potrafi być mocno napięty i nie zawsze można wygospodarować dodatkowe 2-3 godziny na zdjęcia w plenerze.

Gdzie wykonać sesję ślubną?

We Wrocławiu jak i w okolicach nie brakuje urokliwych miejsc, które doskonale nadają się jako tło do zdjęć. Staramy się nie narzucać Wam swojego wyboru, ale bazując na naszych doświadczeniach, możemy przedstawić Wam naszą propozycję sprawdzonych miejsc 🙂

—————————————

Dlaczego warto wybrać projefonalnego fotografa ślubnego?

Ślub to jedna z tych uroczystości, która zapada w pamięć na zawsze. Jednak ludzka pamięć jest ulotna i często wydarzenia bardzo odległe zaczynają się powoli zacierać i stają się jak za mgłą. Jeżeli chcemy tak naprawdę zatrzymać ten dzień w pamięci na zawsze, jedynym rozwiązaniem wydaje się profesjonalna fotografia ślubna.

Zdjęcia z Waszego ślubu i wesela to unikalna pamiątka naładowana niesamowitą dawką emocjonalną. Wszak na papierze zostaną utrwalone wszystkie Wasze emocje i wrażenia towarzyszące Wam podczas tego dnia. Pięknie wyglądające zdjęcia ślubne idealnie nadają się do do umieszczenia w pamiątkowym albumie ślubnym czy fotoksiążce, ale również do oprawienia w ramki, które ozdobią Wasze wspólne cztery kąty. Fotografie ślubne to również doskonały pomysł na prezent dla rodziców, czy Waszych najbliższych przyjaciół.

Kluczem do udanej fotografii ślubnej jest odpowiednie przygotowanie, kreatywność oraz spostrzegawczość. To są cechy, które powinien prezentować każdy dobry fotograf. Profesjonalista potrafi wyłuskać detale, wręcz drobnostki, na które większość osób nie zwróciłaby uwagi. Co więcej, potrafi takie szczegóły przedstawić w taki sposób, że na zdjęciach zapierają dech w piersiach. Najważniejsze jednak w fotograficznej relacji z Waszego ślubu są pozytywne emocje. I to jest właśnie jedno z zadań fotografa, zadbanie o Wasz komfort 🙂

W jaki sposób wybrać fotografa ślubnego? Przede wszystkim kierujac się portfolio oraz stylem fotografowania. Każdy fotograf ślubny prezentuje swój własny styl, który można zaobserwować na zdjęciach. Jedną z ważniejszych rzeczy jest również rozmowa z fotografem ślubnym i przedstawienie swoich oczekiwań.

Naszym zdaniem powierzenie wykonywania zdjęć ślubnych profesjonaliście to najlepsza recepta na piękną pamiątkę z dniu ślubu.