Wczytuję…

GoodChoice

Usługi ślubne, wieczory panieńskie, sesje zdjęciowe, vouchery prezentowe
Wybierz ofertę dla siebie!

Oryginalne pomysły na panieńską imprezę

Wieczór panieński to coś, co powinna przeżyć każda Panna Młoda. Nie musi wyglądać standardowo – striptizer i alkoholowe gry. Jeśli Panna Młoda nie przepada za tego typu rozrywką, jest mnóstwo innych rozwiązań. Podpytajcie Panny Młodej, jak wyobraża sobie ten dzień. A jeśli wolicie zrobić jej niespodziankę, czytajcie dalej! Podpowiadamy, jak przygotować imprezę, którą będziecie długo wspominać i na której będziecie się świetnie bawić.

Oryginalne pomysły na wieczór panieński nie muszą być wcale jakieś wyszukane. Nie będziemy opowiadać banałów, że trzeba trafić w gusta Panny Młodej. To jest zupełnie oczywiste. Zatem co jest miarą „oryginalności”? Naszym zdaniem szczere i pozytywne zaskoczenie Panny Młodej to klucz do sukcesu. Poniżej przedstawiamy nasze 4 pomysły na panieński, które na pewno spodobają się każdej kobiecie! A co więcej, każda uczestniczka imprezy na tym skorzysta.

Makijaż i fryzury na wieczorze panieńskim

Scenariuszy może być wiele. Każda kobieta na pewno będzie się szykować na zabawę, bo każda chce wyglądać ładnie. A może tak zaprosić do domu wizażystkę oraz fryzjerkę? W zależności od ilości dziewczyn oraz czasu, jaki macie na przygotowania, urodowych specjalistek może być więcej. Dzięki temu zrelaksujecie się, a Wasz wygląd będzie profesjonalny. Jeśli wolicie przygotować się same, zróbcie taką niespodziankę chociaż Pannie Młodej. Niech poczuje się tego dnia jak najpiękniej.

Sesja fotograficzna w studiu

Jeśli nie macie lokum, całe przygotowanie może odbyć się w… studiu fotograficznym! Sesja zdjęciowa będzie nie tylko piękną pamiątką dla Was wszystkich, ale również świetną zabawą. Zadbajcie o ciekawe stylizacje, albo poproście o pomoc stylistkę, która zajmie się Waszym spójnym wizerunkiem. Pamiętajcie, jeśli wszystkie chcecie zadbać o swoją urodę w tym dniu, warto zarezerwować więcej czasu, a nawet cały dzień! Pozwoli Wam się to zrelaksować po całym tygodniu pracy. A jeśli pogoda za oknem będzie wyśmienita to… możecie zrobić sesję w plenerze! Plener daje więcej możliwości, zwłaszcza jeśli wybierze się jakąś ciekawą scenerię. Natomiast studio jest lepsze do bardziej kobiecych stylizacji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć jedno z drugim! Jeśli dysponujecie odpowiednią ilością czasu, nie wahajcie się!

Jeżeli już będziecie tak pięknie wyglądać tego dnia, może warto uwiecznić to na zdjęciach? Profesjonalna sesja zdjęciowa to z pewnością niesamowita atrakcja! Nie wspominając już o tym, że zdjęcia z sesji będą doskonałą pamiątką dla Was!

Reportaż fotograficzny

Po sesji możecie od razu wybrać się do klubu lub spędzić wieczór panieński w domu, pijąc, plotkując i jedząc smaczne jedzenie. Jeśli chcecie mieć pamiątkę w postaci zdjęć nie tylko pozowanych, sesyjnych, fotograf może Wam towarzyszyć cały wieczór! Taki reportaż przyniesie wiele śmiechu, gdy będziecie oglądać jego efekty. Dzięki temu żadnej z Was nie zabraknie na zdjęciach i nie będziecie musiały się przejmować uwiecznianiem ciekawych momentów, które najczęściej przecież są całkiem spontaniczne. Zdjęcia z wieczoru możecie oprawić w klasyczny album, lub fotoksiążkę i wręczyć Pannie Młodej jako prezent. Na pewno będzie zachwycona!

Dodaj komentarz

10 + trzynaście =