Wczytuję…

GoodChoice

Usługi ślubne, wieczory panieńskie, sesje zdjęciowe, vouchery prezentowe
Wybierz ofertę dla siebie!

Przygotowanie do zdjęć

Sesje fotograficzne stają się coraz bardziej popularne. Każdy chce mieć piękne zdjęcia i pamiątkę na lata. Kobiety chcą poczuć się pięknie i choć na chwilę wcielić w rolę modelki. Z kolei mężczyźni lubią fotografować swoje pasje, albo po prostu potrzebują zdjęcia biznesowe. Bez względu na rodzaj zdjęć, do każdej sesji trzeba się przygotować. Bez tego efekt zdjęć może okazać się po prostu słaby. Nie liczcie tylko na talent fotografa i programy graficzne!

O co należy zadbać?

Warto umówić się wcześniej na sesję zdjęciową. Co najmniej z kilku tygodniowym wyprzedzeniem. Pozwoli Wam to właściwie się przygotować. Największy błąd to nie przykładanie uwagi do kondycji swojej cery. Często zdarza się tak, że dzień przed sesją zdjęciową, dla „poprawy koloru cery”, klientka korzysta z solarium. Zdecydowanie nie powinno się tak postępować. Na drugi dzień po wizycie w solarium, często pojawiają się zaczerwienienia, a kolor skóry może być niejednolity. Znacznie utrudnia to pracę fotografa. Dzień przed zdjęciami, powinniście też zadbać o wypoczynek. Zdecydowanie zrezygnujcie z imprezy, czy siedzenia do późna. Niewyspanie przełoży się na gorszą kondycję cery. Przyznacie, że worki pod oczami nie wyglądają korzystnie na zdjęciach. Dobrze…wiecie już czego nie robić przed sesją. O co należy w takim razie zadbać? Postawcie na zabiegi poprawiające waszą cerę – peeling, nawilżanie itd.

Makijaż i fryzura

Makijaż do zdjęć odnosi się zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Tak, tak panowie! Nie jest to co prawda taki sam makijaż jak w przypadku kobiet. Tylko po prostu drobna korekta cery. A co z makijażem płci pięknej? Tu zaczyna się cała zabawa…Makijaż fotograficzny to całkowicie inna bajka niż makeup dzienny. Nie każda kobieta potrafi prawidłowo pomalować się do zdjęć. Najbezpieczniej skorzystać z usług zawodowej wizażystki. Musicie również zadbać o swoją fryzurę. Odstające włosy, źle uczesane mogą zepsuć nawet najlepsze zdjęcia. Staranny makijaż oraz fryzura w połączeniu ze stylizacją i koncepcją zdjęć, sprawią, że sesja zdjęciowa na pewno będzie udana.

Dodaj komentarz

5 × 3 =