Wczytuję…

GoodChoice

Usługi ślubne, wieczory panieńskie, sesje zdjęciowe, vouchery prezentowe
Wybierz ofertę dla siebie!

Wieczór panieński

foto_logo

Przeżyjcie z Nami niesamowitą przygodę!

Szukacie ciekawego pomysłu na wieczór panieński we Wrocławiu? Czegoś oryginalnego, co zaskoczy Pannę Młodą? Lepiej trafić nie mogłyście! Nasza oferta to idealne połączenie miłej rozrywki z ciekawą pamiątką! Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy 🙂

SPRAWDŹCIE OPINIE O NAS:)

opinie o goodchoice z Wrocławia

 

 


 

Oferta na wieczory panieńskie we Wrocławiu

 

Sesja zdjęciowa

Sesja na wieczór panieński we wrocławskim plenerze

Sesja to świetna pamiątka z wieczoru panieńskiego, ale również ciekawe doświadczenie. Każda z Was może się poczuć jak prawdziwa modelka! Nie macie doświadczenia w pozowaniu? To nie problem! Miła atmosfera rozluźni Was podczas sesji, a nasz fotograf pomoże podczas stawiania pierwszych kroków przed obiektywem 🙂 Przygotowaliśmy dla Was ciekawe pakiety – oprócz samej sesji do wyboru również dodatki: makijaż, fryzura, stylizacja ubioru. Wybierzcie sesję dla siebie!

więcej

Reportaż fotograficzny

Reportaż z panieńskiego w klubie muzycznym we Wrocławiu

A może chciałybyście uwiecznić każdą szaloną chwilę z wieczoru panieńskiego we Wrocławiu? Ciekawa pamiątka gwarantowana! Nasz fotograf będzie Wam towarzyszył podczas zabawy, dyskretnie wykonując zdjęcia. Nawet go nie zauważycie!

więcej

Makijaż i stylizacja włosów

Profesjonalny makijaż

Zaproście specjalistki od makijażu i stylizacji włosów na wieczór panieński! Która Panna Młoda nie byłaby zachwycona taką niespodzianką? A może każda z Was na tym skorzysta? Im więcej osób, tym taniej! 🙂 Olśniewający wygląd, chwila relaksu przed dalszymi atrakcjami wieczoru, czy może być coś przyjemniejszego?

więcej

Pokaz makijażu

Projesonalny pokaz wizażu

W jaki sposób rozpocząć wieczór panieński? Od pokazu makijażu! Profesjonalna wizażystka dojedzie do Was – pokaz może się odbyć na przyszłej Pannie Młodej, jednej z uczestniczek wieczoru panieńskiego lub na naszej modelce. Dajcie znać, która opcja Wam najbardziej odpowiada! Poznacie makijażowi tricki, które sprawią, że codziennymi makijaż będzie jeszcze prostszy! Zainteresowane :)? Zapytajcie o dostępność terminu!

więcej

Voucher prezentowy

voucher

Chciałybyście wręczyć Pannie Młodej nietuzinkowy prezent? Voucher to doskonałe rozwiązanie! Pomysłowo i wygodnie, a zadowolenie gwarantowane 🙂 A jaka jest największa zaleta takiego prezentu? Panna Młoda może wykorzystać voucher w wygodnym dla siebie terminie! Voucher jest ważny przez 6 miesięcy, wystarczy się z nami skontaktować i umówić na realizację zaproszenia 🙂 Do wyboru voucher na sesję zdjęciową lub naukę makijażu.

Zamawiam

Częste pytania

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować termin?

Jeżeli zależy Wam na konkretnym terminie, najlepiej skontaktować się z nami z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu wcześniej zarezerwowany termin będzie na Was spokojnie czekał 🙂 A jeśli do wieczoru panieńskiego zostało niewiele czasu? Spokojnie, skontaktujcie się z Nami, postaramy się coś wymyślić 🙂

Wcześniejsza rezerwacja terminu ma szczególne znaczenie przy sesji z dodatkiem stylizacji ubioru. Będziemy potrzebować od Was kilku informacji dotyczących Panny Młodej, które będą pomocne przy przygotowaniu zestawu ubrań

 

Gdzie wykonujemy sesje?

Miejsce sesji zależy od Was. Sesja może się odbyć w studiu fotograficznym (różne lokalizacje – blisko centrum), w plenerze na terenie Wrocławia, w waszym mieszkaniu bądź wynajętym apartamencie.

 

Kiedy otrzymamy gotowe zdjęcia z panieńskiego?

Gotowe zdjęcia przekazujemy najpóźniej do 21 dni roboczych od daty sesji/reportażu. W pierwszej kolejności podsyłamy drogą mailową. Oczywiście istnieje również możliwość odbioru płyty CD ze zdjęciami (jakość dokładnie taka sama jak na płycie CD).

Chciałybyście same wyselekcjonować zdjęcia do obróbki? Żaden problem! Wystarczy wcześniej o tym wspomnieć, a po sesji/reportażu podeślemy stykówkę. Wówczas zdjęcia będą gotowe do 21 dni roboczych od daty wyboru zdjęć.

Potrzebujecie zdjęcia w ekspresowym tempie? Może coś na to zaradzimy, ale cena może być odrobinę większa – sami rozumiecie, praca w pocie czoła wymaga rekompensaty 🙂

 

W jaki sposób zakupić voucher i jak wygląda jego realizacja?

Wystarczy skontaktować się z nami, wybrać rodzaj voucher’a i następnie opłacić go. Imienny voucher podsyłamy drogą mailową (przygotowany do wydruku). Do zaproszenia dołączamy liścik z danymi kontaktowymi, dzięki czemu obdarowana prezentem osoba może się z nami skontaktować w dowolnym momencie (voucher jest ważny przez 6 miesięcy i do zrealizowania we Wrocławiu).