Wczytuję…

GoodChoice

Usługi ślubne, wieczory panieńskie, sesje zdjęciowe, vouchery prezentowe
Wybierz ofertę dla siebie!

Plusy i minusy wieczoru panieńskiego w klubie

Wieczór panieński często kojarzy się z imprezą w klubie muzycznym i w zasadzie nie jest to jakiś utarty stereotyp, ponieważ tak faktycznie w wielu przypadkach bywa. Absolutnie nikt nie twierdzi, że jest to złe czy też oklepane rozwiązanie. Większość kobiet lub i się po prostu wyszaleć i wytańczyć, a klub jest idealnym do tego miejscem. Jednak czy spędzenie wieczoru panieńskiego w klubie to jest najlepsza z możliwych opcji?

Czy warto organizować panieński w klubie?

Oczywiście nie ma tutaj jasnej i jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko też zależy od całościowej koncepcji wieczoru. Jeśli jedyną atrakcją ma być wizyta w klubie, to w takim wypadku taka impreza w niczym nie będzie się różnić od tych powszednich, a chyba warto, aby Panna Młoda jakoś szczególnie zapamiętała ten wieczór? Jeśli nie możecie przeznaczyć dużych pieniędzy na wyjątkowo oryginalne, a w związku z tym często drogie, pomysły – możecie w bardzo prosty sposób nieco urozmaicić imprezę. Wystarczy, że spotkacie się wcześniej we wspólnym gronie w domu. Może to być mieszkanie Panny Młodej lub innej uczestniczki imprezy. Wcześniej przygotujcie zabawne (a może też nieco pikantne?) gry i quizy, aby po prostu atmosfera była luźniejsza. Przyszykujcie dla Panny Młodej tort, który w łatwy sposób możecie przygotować same. Tak spędzony czas będzie na pewno miły i na pewno zapadnie w pamięć Panny Młodej. Rozpoczęcie wieczoru panieńskiego w domu jest dobrym podkładem pod dalsze pomysły i jak najbardziej możecie później wybrać się do klubu i uwieńczyć wieczór zabawą i tańcami do białego rana.

Pub czy klub – co będzie lepsze?

To już zależy od usposobienia Waszego grona. Jeśli wolicie po prostu posiedzieć  i porozmawiać w miłej atmosferze, przy akompaniamencie pysznych drinków w jakimś klimatycznym i nastrojowym miejscu, to zdecydowanie taka opcja będzie lepsza dla Was. Zupełnie inaczej jest w klubie, gdzie raczej swobodnie nie porozmawiacie ze względu na głośną muzykę, ale niewątpliwie będzie to świetny wybór dla osób, które chcą po prostu potańczyć i najzwyczajniej zabawić się wspólnie z koleżankami.

Dodaj komentarz

12 + 11 =