Wczytuję…

GoodChoice

Usługi ślubne, wieczory panieńskie, sesje zdjęciowe, vouchery prezentowe
Wybierz ofertę dla siebie!

Panieńskie zabawy oraz gry

Śmiało można stwierdzić, że wieczór panieński to impreza jedyna w swoim rodzaju, wydarzenie które powinno być zabawne i niezapomniane. Oczywiście niezapomniana impreza może dla każdego znaczyć coś zupełnie innego. Dlatego tak ważne jest, aby trafić w gusta głównej bohaterki tego wydarzenia.

Gry i zabawy na wieczór panieński to niezbędne elementy tego wydarzenia, co więcej to element tradycji! Jeśli do tej pory nie przygotowywałyście imprezy tego rodzaju, na pewno ten artykuł będzie dla Was przydatny, a nawet jeśli macie już doświadczenie w szykowaniu takich imprez to na pewno znajdziecie tutaj kilka ciekawych pomysłów.

Panieńskie gry i quizy mogą być przeprowadzone w niemal każdym miejscu, gdzie panie zdecydują się spędzić noc. Może być to klub, pub, luksusowe SPA, kasyno, lub po prostu dom. Jedną z ciekawszych gier są tak zwane „niedozwolone słowa”. Na czym polega zabawa? Istotą gry jest nieużywanie słów związanych ze ślubem, czyli na przykład Panna Młoda, Pan Młody, suknia ślubna, bukiet ślubny itd. Osoba, która wymówi takie słowa, będzie musiała wypić karniaka! Inną popularną grą są wyzwania. Przygotujcie listę wyzwań dla Panny Młodej, którym musi stawić czoła tego wieczoru. Zabawa daje duże pole do popisu dla Waszej pomysłowości. Postarajcie się jednak, żeby wyzwania były po prostu humorystyczne. Bo o to przecież w tym wszystkim chodzi, aby było śmiesznie! Nie wprawiajcie Panny Młodej w zakłopotanie, także odpuście sobie wyzwania w stylu „pocałuj x mężczyzn w klubie”, nawet jeśli pocałunek ma być tylko w policzek.

Koniecznie przygotujecie jakieś ciekawe dodatki, które urozmaicą tą noc. Możecie zakupić śmieszne welony, specjalne szarfy, koszulki z napisem wieczór panieński.  Przeglądnijcie oferty różnych sklepów internetowych, a na pewno coś Wam się spodoba!

Pamiętajcie, aby wcześniej zorientować się czy szykowane pomysły i zabawy trafią w gusta Panny Młodej. Oczywiście nie pytajcie się jej o to wprost, tylko dyskretnie wybadajcie! Dzięki temu upewnicie się, że planowane atrakcje będą pasować do osobowości głównej bohaterki. Innym ważnym aspektem organizacji imprezy, jeśli nie najważniejszym, jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik! Miejsca mają być wcześnie zarezerwowane, transport przygotowany, po prostu wszystko musi być zaplanowane z głową i z wyprzedzeniem.

Dodaj komentarz

3 × 5 =